Plan zajęć

 

2018/2019

 

 

 

PUNKT PRZEDSZKOLNY -  p. Lidia Klimek

 

Lp.

godz.

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1. 800-845

wych.-dyd.

wych.-dyd.

wych.-dyd.

wych.-dyd.

wych.-dyd.

2. 850-935 wych.-dyd. wych.-dyd. wych.-dyd.

wych.-dyd.

wych.-dyd.

3. 940-1025 wych.-dyd. wych.-dyd.

wych.-dyd./logop.

wych.-dyd.

j. ang.

4. 1040-1125 wych.-dyd. wych.-dyd. wych.-dyd. wych.-dyd.

wych.-dyd.

5. 1130-1215 wych.-dyd. wych.-dyd. wych.-dyd. wych.-dyd.

wych.-dyd.

6. 1220-1305 wych.-dyd.

wych.-dyd.

wych.-dyd. wych.-dyd. wych.-dyd.
7. 1315-1400      
8. 1405-1450          

 

0 -  p. Sylwia Chojniak

 

Lp.

godz.

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1. 800-845

wych.-dyd.

j. ang.

wych.-dyd.

wych.-dyd.

wych.-dyd.

2. 850-935 wych.-dyd. religia religia/rewalid.

wych.-dyd.

wych.-dyd.

3. 940-1025 wych.-dyd. wych.-dyd.

wych.-dyd.

wych.-dyd.

wych.-dyd.

4. 1040-1125 wych.-dyd. wych.-dyd. wych.-dyd./logop. wych.-dyd.

wych.-dyd.

5. 1130-1215 wych.-dyd. wych.-dyd. wych.-dyd./wcz.wspom. wcz.wsp./zaj.ed

wych.-dyd.

6. 1220-1305 wych.-dyd.

wych.-dyd.

wych.-dyd./rewal. wych.-dyd. wych.-dyd.
7. 1315-1400 wczes. wspom. wczes. wspom. rewalidacja rewalidacja wych.-dyd.
8. 1405-1450          

 

 


KLASA I -  p. Dorota Kowalczyk

 

Lp.

godz.

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1. 800-845

 zaj.zint.

informatyka gr. 1

logopedia

zaj.zint.

zaj.zint.

2. 850-935 zaj.zint. zaj.zint. zaj.zint.

zaj.zint.

.zaj.zint.

3. 940-1025 j. ang. zaj.zint.

zaj.zint.

zaj.zint.

zaj.zint.

4. 1040-1125 zaj.zint. zaj.zint. zaj.zint. rewal./ppp/infor.gr.2.

zaj.zint.

5. 1130-1215 zaj.zint. zaj.zint. religia informatyka gr. 3

 religia

6. 1220-1305 rewalidacja

j. ang.

     
7. 1315-1400          
8. 1405-1450          

 

KLASA II -  p. Magdalena Michalik

 

Lp.

godz.

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1. 800-845

 zaj.zint.

 zaj.zint.

zaj.zint.

zaj.zint.

zaj.zint.

2. 850-935 zaj.zint. zaj.zint. zaj.zint.

zaj.zint.

.zaj.zint.

3. 940-1025 zaj.zint. zaj.zint.

zaj.zint.

zaj.zint.

zaj.zint.

4. 1040-1125 religia informatyka j. ang. religia

zaj.zint.

5. 1130-1215 j. ang. zaj.zint.   zaj.zint.

ppp

6. 1220-1305

 

     
7. 1315-1400          
8. 1405-1450          

 

 

KLASA III -  p. Danuta Władzińska

 

Lp.

godz.

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1. 800-845

j. ang.

 zaj.zint.

religia

zaj.zint.

zaj.zint.

2. 850-935 religia zaj.zint. zaj.zint.

zaj.zint.

.zaj.zint.

3. 940-1025 zaj.zint. zaj.zint.

zaj.zint.

zaj.zint.

zaj.zint.

4. 1040-1125 zaj.zint. zaj.zint. zaj.zint. zaj.zint.

zaj.zint.

5. 1130-1215 zaj.zint. informatyka   j. ang.

 

6. 1220-1305 ppp

 

     
7. 1315-1400          
8. 1405-1450          

 

KLASA IV -  p. Hanna Skwarek

 

Lp.

godz.

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1. 800-845

 j. polski

 matematyka

j. polski

j. polski

matematyka

2. 850-935 w-f przyroda j. polski

 matematyka

 historia

3. 940-1025 matematyka religia

w-f

muzyka

 religia

4. 1040-1125 j. ang. w-f technika przyroda

j. ang.

5. 1130-1215 informatyka gr. I j. polski informatyka gr. II w-f

 godz. z wych.

6. 1220-1305 ppp

 plastyka

  j. ang.  
7. 1315-1400       logopedia  
8. 1405-1450          

 

 

KLASA V -  p. Paulina Sentkiewicz

 

Lp.

godz.

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1. 800-845

 matematyka

 j. polski

 j. polski

informatyka gr. II

 geografia

2. 850-935 j. ang. matematyka j. polski

 w-f

j. polski

3. 940-1025 j. polski w-f

 matematyka

 j. ang.

matematyka

 

4. 1040-1125 historia j. ang. w-f biologia

muzyka

5. 1130-1215 w-f religia technika plastyka

j. polski

6. 1220-1305 religia

informatyka gr. I

  historia ppp
7. 1315-1400 ppp     informatyka gr. III  
8. 1405-1450       logopedia  

 

 

KLASA VI -  p. Aleksandra Kamola

 

Lp.

godz.

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1. 800-845

 przyroda

przyroda

j. ang.

przyroda j. ang

 

2. 850-935 historia j. polski matematyka

 historia

 matematyka

3. 940-1025 matematyka matematyka

 muzyka

w-f

j. polski
4. 1040-1125 j. polski religia plastyka matematyka

w-f

5. 1130-1215 j. polski j. ang. j. polski j. polski

zaj. z wych.

6. 1220-1305 technika

w-f

w-f religia  
7. 1315-1400 informatyka gr. I   informatyka gr. II   .
8. 1405-1450          

 

 

KLASA VII -  p. Katarzyna Bernaciak

 

Lp.

godz.

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1. 800-845

 historia

 religia

 matematyka

historia

 chemia

2. 850-935 fizyka j. ang. j. rosyjski

j. rosyjski

biologia

3. 940-1025 muzyka j. polski

informatyka

 j. polski

geografia
4. 1040-1125 zaj. z wych. j. polski j. polski j. polski

matematyka

5. 1130-1215 matematyka matematyka w-f chemia

 geografia

6. 1220-1305 j. ang.

 fizyka

j. ang biologia w-f
7. 1315-1400 ppp w-f plastyka w-f religia
8. 1405-1450   dor. zawodowe wdż    

 

 

KLASA VIII -  p. Izabela Has

 

Lp.

godz.

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1. 800-845

 fizyka

j. polski

 j. rosyjski

j. rosyjski

matematyka

2. 850-935 j. polski j. polski historia

 j. polski

geografia

3. 940-1025 e.d.b. j. ang. j. ang.

 

j. polski

biologia
4. 1040-1125 matematyka matematyka j. polski j. ang.

chemia

5. 1130-1215 religia w-f zaj. z wych. matematyka w-f
6. 1220-1305 w-f

historia

w.o.s w-f religia
7. 1315-1400 w.o.s fizyka wdż chemia ppp
8. 1405-1450 informatyka gr. I dor. zawodowe informatyka gr. II